برگزاری همایش کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی

برگزاری همایش کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی

برگزاری همایش کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی

 

همایش کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی یازدهم و دوازدهم آذر ماه سال ۱۳۸۹ در یزد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی در این همایش محمد آریا مدیر امور حقوقی، فریدون بهبهانی مدیر شعب استان یزد، روسا معاونان و کارشناسان برخی از ادارات مرکزی همچنین کارشناسان حقوقی این بانک از سراسر کشور حضور داشتند.

بر اساس این گزارش،نخستین روز همایش با خیر مقدم مدیر شعب بانک در استان یزد آغاز شد، مدیر امور حقوقی پیرامون مشکلات حقوقی نظام بانکی سخنرانی کرد و فنون مذاکره ازدیدگاه حقوقی موضوع سخنرانی دکتر مازیار میر از استادان دانشگاه محقق و پژوهشگر بود. آموزش عقود جدید و مسکوک توسط مسعود فرقانی رئیس  اداره کل اعتبارات و هدایت سرمایه گذاری و قدردانی از کارشناسان حقوقی برتر دیگر برنامه های نخستین روزهمایش را تشکیل میداد. این گزارش می افزاید.

در دومین روز همایش صدیقه هجینی ن‍ژاد رئیس اداره کل حقوقی و قراردادها ،بهنام کیخسروی رئیس اداره کل دعاوی حقوقی وحجت الله اژدر رئیس اداره کل اموال و املاک اهداف و دستاوردهای این سه اداره را تشریح کردند، دکتر مهدی توکلی استاد دانشگاه مباحث حقوقی را بیان کرد و نتایج این همایش دو روزه توسط محمد آریا مدیر امور حقوقی جمع بندی شد.

گفتنی است در نشست تخصصی با حضور مدیر امور حقوقی و روسای ادارات حقوقی و قراردادها، دعاوی حقوقی و اموال و املاک به سوالات شرکت کنندگان  همایش پاسخ داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *