تحلیلalexa

الکسا یکی از سرویس های سایت مشهور آمازون است که پایگاه های اینترنتی را بر اساس بازدید رتبه بندی می کند. این سایت به شما رتبه همه سایت های اینترنتی را نشان می دهد و یکی از بهترین راه های مقایسه پربازدید بودن یک سایت است. برای این کار باید به سایت الکسا مراجعه کنید و نشانی اینترنتی آن را جستجو کنید. اما راه بهتری هم برای فهمیدن رتبه الکسا وجود دارد. نصب تولبار الکسا.

نصب تولبار الکسا بر روی مرورگر اینترنت (گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و مایکروسافت اینترنت اکسپلورر) دو خوبی دارد

  1. فهمیدن رتبه هر سایت به محض ورود به آن: با نصب تولبار الکسا دیگر برای سنجش اعتبار یک سایت و تعداد بازدیدکننده آن نیازی نیست که به سایت الکسا رفته و نام آن سایت را تایپ کنید. بلکه می توانید در نوار ابزار مرورگر خود از آمار سایتی که در حال دیدن آن هستید باخبر شوید.
  2. فهمیدن رتبه و اعتبار سایت در زمان جست و جوی گوگل: با نصب تولبار الکسا بعد از هر جست و جو در گوگل در کنار نام سایت، رتبه آن را مشاهده می کنید و بدین ترتیب می توانید صحیح ترین انتخاب را داشته باشید و به سایتی وارد شوید که بازدید کننده بیشتری دارد. این اتفاق در هنگام جستجو برای یک سایت فروش اینترنتی یا اطلاعات تخصصی و رسمی بسیار مهم خواهد بود.

 

ضمنا تولبار الکسا این امکان را در اختیار وبمسترها و صاحبان کسب و کار قرار می دهد تا آمار دقیق تری از بازدیدکنندگان خود داشته باشند. اطلاعاتی که به صاحبان سایت نشان می دهد مخاطبانش چه علاقه مندی هایی دارند. این اطلاعات به آنها کمک می کند تا سایت مناسب تری برای ارائه خدمات داشته باشند.

برای نصب این تولبار می توانید از این سه لینک استفاده کنید:

  • کاربران فایرفاکس: دانلود تولبار الکسا نسخه فایرفاکس
  • کاربران کروم: دانلود تولبار الکسا نسخه کروم 
  • کاربران اینترنت اکسپلورر: دانلود تولبار الکسا نسخه اینترنت اکسپلورر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *